Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-10-03 21:58:31

Elif2

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 10
Punktów :   

W co jeszcze gracie? :) badanie rynku :P

Ja zabawę w gry online zaczęłam jakieś 2-3 lata temu, moją pierwszą grą byli  wolni farmerzy i jako że ja ogrodnik to gram tam dalej

Grałam też w:
Shakes&Fidget - fajna gra, ale dość szybko się nudzi.
Torpia- strategiczna zapowiadała się fajnie, ale jest za komercyjna żeby coś powalczyć bez ładowania kasy. nie polecam
Europe1400 - strategiczna z elementami RPG - nawet fajna i dobrze się grało, ale przez to że nie ma wyznaczonego konkretnego celu po jakimś czasie nie nudzi
Lord of Ultima - strategiczna, super dopracowana, bez wydawania kasy można zajść wysoko Wadą w tej grze był brak ambitnego przeciwnika przez co ostatnie miesiące gry żeby osiągnąć cel polegały głównie na wysyłaniu surowców na budowę pałaców. Może jeszcze tam wrócę

Z gier na PC uwielbiam Herosa III zwykłego i WOGa Teraz zaczęłam grać w VI ale jakoś tak emocji nie budzi zbyt dużych


A wy w co grywacie i co polecacie a czego nie?

Offline

 

#2 2012-10-03 22:56:53

tr4cer

Moderator

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: W co jeszcze gracie? :) badanie rynku :P

Managerzone od 2002r- menadżer piłkarski
Ogame, (boshe ile serwerów ograłem to niespamiętam.. )
plemiona
Gallendor Battlegrounds- super gra, ale olana przez twórców, nastawiona na suszenie ludzi z kaski. Tutaj poznałem mase fajnych ludzi, z kilkoma do dzis pykamy w gry przeglądarkowe

na PC- rajdowe, wyścigowe (Dirt'y wszystkie, szczególnie wymiatanie na kierownicy którą specjalnie kupiłem pod takie zabawy, Grid'y, NFs,y itd)
Wszystkie strategie- od małego kocham strategiczne gry, za dużo wymieniać, ale grałem w prawie wszystkie nowe strategie
RPG- też zajebiste, obecnie męcze Diablo 3 (jakby ktoś grał to dam namiar na moje aka) - polecam tą gre, mozna nawet kase zarabiac na niej (sprzedawac rzeczy z gry za realną kaske)
i czasem strzelanki, ale to na odmóżdżenie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elzuzel.pun.pl www.zales.pun.pl www.nfs.pun.pl www.grynafacebooku.pun.pl www.asg-lubliniec.pun.pl